fbpx

Оплата та доставка

Варіанти оплати:

 – Оплата готівкою кур’єру
 – Оплата платіжними картами Visa та MasterCard – WayForPay
 – Післяплата Новою Поштою

 

 

До відділення «Нова пошта»

Терміни доставки до відділення «Нова пошта» 1 – 3 дні.

Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.
Уточнити конкретну дату отримання вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта»

В обов’язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність з товарним чеком перед оплатою у відділенні «Нова пошта».

Важливо!
Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується за повною вартістю. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні компанії “Нова пошта” в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або відсутності документів (чек, гарантійний талон і т.д.), Необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від відправлення або пред’явити претензії компанії “Нова пошта”. Компанія “Нова пошта” відшкодовує завдані збитки, якщо їх було завдано з вини компанії.

До відділення «Укрпошта»

Термін доставки до відділення «Укрпошта» 1 – 3 дні.

Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.

Єдина вартість доставки в будь-яке відділення «Укрпошта» — 1 копійка або 0,01 грн.

Увага! Доставка до відділення «Укрпошта» доступна для замовлень на суму не більше 15 000 грн.

В обов’язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність з товарним чеком перед оплатою у відділенні «Укрпошта».

Важливо!
Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується за повною вартістю. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні “Укрпошта” в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або відсутності документів (чек, гарантійний талон і т.д.), Необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від відправлення або пред’явити претензії компанії “Укрпошта”. Компанія “Укрпошта” відшкодовує завдані збитки, якщо їх було завдано з вини компанії.

Доставка у відділення JUSTIN

  • 500 відділень у популярних супермаркетах та торгівельних центрах України.
  • Зручний графік роботи 7 днів на тиждень.
  • Вартість доставки 1 копійка або 0,01 грн.
  • Попередній огляд товару перед оплатою.
  • Безпечна післяплата.
  • Можливість оплатити карткою у відділені.
  • Безкоштовне зберігання відправлення до 5 днів.
  • Зручне відстеження відправлень через контакт-центр та сайт justin.ua

Вам буде надіслано SMS-повідомлення про прибуття відправлення у відділення.

В обов’язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність з товарним чеком перед оплатою у відділенні JUSTIN.

Важливо!
Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується за повною вартістю. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні JUSTIN в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або відсутності документів (чек, гарантійний талон і т.д.), Необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від відправлення або пред’явити претензії компанії JUSTIN.. Компанія JUSTIN відшкодовує завдані збитки, якщо їх було завдано з вини компанії.

Повернення та обмін

Згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» покупець має право обміняти товар на аналогічний протягом 14 днів, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин, і якщо збережено товарний вигляд, ярлики і розрахунковий документ, виданий продавцем разом із товаром. Виняток становлять товари, які не підлягають поверненню за Законом, їх перелік ви можете переглянути за посиланням.